تعمیر اتو پرس و لوازم خانگی کارچر KARCHER

کارچر   (KARCHER) - تعمیر اتو پرس و لوازم خانگی کارچر KARCHER توسط ایده آل سرویس 

شرکت ایده آل نگین خاور میانه (نگین سرویس) با توجه به دارا بودن کادری متخصص و امکانات بالا تعمیرات و همچنین دارای گواهی نامه ایزو 1002 در مدیریت ارتباط با مشتریان ،اماده ارایه هرگونه سرویس به محصولات لوازم خانگی و اتو پرس های برند کارچر KARCHER میباشد 

 

درباره کارچر  KARCHER

 آلفرد کارچر (1959-1901)، بنیانگذار این شرکت در شهر بادن – ووتنمبرگ به دنیا آمد. وی این شرکت را در سال 1935 در شهر اشتوتگارت آلمان تاسیس کرد.درابتدا فعالیت شرکت طراحی و تولید تجهیزات حرارتی صنعتی بود.

این شرکت پس از تلاش فراوان موفق به ساخت کوره هایی جهت ترکیب کردن آلیاژها شد، که نام آن را کوره حمام نمک کارچر گذاشتند. این شرکت موفق به فروش حدود 1200 عدد از آنها تا سال 1945 شد. بعد از تولید اولین دستگاه شستشوی فشار قوی آب ( واترجت یا کارواش پرتابل ) در سال 1950 که مدل DS350 نام داشت شرکت بر روی تولید تجهیزات نظافتی برای مصارف حرفه ای یا خانگی متمرکز شد.

از آن به بعد کارچر نقش تعیین کننده ای در تولید دستگاههای شستشوی فشار قوی آب داشت و به مرور زمان حیطه کاری تولیدات شرکت گسترده تر شد . امروزه تولیدات این کمپانی انواع مختلف تجهیزات نظافتی را شامل می شود. محصولاتی مانند  جاروها، مواد شوینده، اسکرابر ، جارو برقی صنعتی آب و خاک ،جاروهای شارژی، بخارشوی ،دستگاه های آیس بلاست ، قطعه شوی ها ،دستگاه های تصویه آب و دستگاه های شستشوی ماشین ها و همچنین سیستم تصویه فاضلاب.

در سال 1974 رنگ اصلی شرکت از آبی به زرد تغییر کرد. از آن سال به بعد شرکت تحت مدیریت همسر آلفرد کارچر تمرکز خود را بر روی ساخت دستگاه های شستشوی فشار قوی قرار داد. شرکت در سال 1984 ازمدل HD 555 که اولین مدل ازدستگاه های شستشوی فشار قوی برای استفاده های خانگی بود رو نمایی کرد.

 امروز این شرکت که همچنان به شکل خانوادگی مدیریت می شود و مرکز اصلی  آن در نزدیکی اشتوتگارت آلمان است. محصولات خود را در 160 کشور ، به وسیله 100 شرکت زیر مجموعه ارائه می کند. این شرکت در هر دو زمینه ساخت تجهیزات نظافتی خانگی و تجهیزات نظافتی حرفه ای فعال می باشد. کارچر مالک برندهای امریکایی لاندا ،هاتسی و شارک که محصولات شستشوی فشار قوی تولید می کنند ، قطعه شوی کودا ، تصویه آب واترمیز و همچنین گروه صنعتی پروچم کارچرسیستم و وینسور کارچر که در زمینه تولید زمین شوی فعالیت دارند، نیز می باشد.

با ما همراه باشید

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به تراز می باشد

Design by: DARIUSH ZAMANI